AKTUALNOŚCI


4.07.2014 | Prymus S.A. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - prestiżowe wyróżnienie, które Bisnode Polska nadaje firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności.

Prymus S.A. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej – prestiżowe wyróżnienie, które Bisnode Polska nadaje firmom o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności. Wyróżnieni certyfikatem, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy. Ocena wiarygodności
i stabilności firmy, przygotowywana przez Bisnode Polska, wystawiana jest na podstawie:

• analizy moralności płatniczej,
• analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych,
• największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Bisnode we współpracy z Bisnode D&B Polska, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy. Do tej pory Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2013 otrzymało 327 firm.