AKTUALNOŚCI


5.03.2018 | Prymus S.A. otrzymał tytuł Super Gazeli Biznesu województwa śląskiego!

Prymus S.A. otrzymał tytuł Super Gazeli Biznesu województwa śląskiego! Jest to dla nas powód do dumy, gdyż o przyznaniu tytułu Super Gazeli decyduje średni wynik z rankingu
za ostatnie 5 lat. Prymus S.A. po raz piąty z rzędu został wyróżniony tytułem Gazela Biznesu
i odnotował największy progres spośród firm biorących udział w rankingu w tym okresie.
Tytuł Super Gazeli jest efektem wielu lat starań i stawiania sobie coraz wyżej poprzeczki. Sprawdzono nas dokładnie: poziom naszych usług, zadowolenie Klienta, jak też wielkość obrotów firmy. Dziękujemy za uznanie i za tak wysokie wyróżnienie. Wiedząc, że należy się ono tylko najlepszym firmom, dokładamy wszelkich starań, by codziennie móc sprostać rosnącym oczekiwaniom z Państwa strony.
Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową przedsiębiorstw. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają,
że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa z ostatnich trzech lat.
Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem, a zarazem świetna rekomendacja
w kontaktach handlowych z klientami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw.
Według rankingu Pulsu Biznesu Prymus S.A. odnotował wzrost przychodów na poziomie 162% (wzrost przychodów 2016/2014; 2014 = 0), zajmując 91. miejsce w rankingu województwa śląskiego w 2017 roku, spośród 452 firm.
Więcej o rankingu można przeczytać na stronie: www.pb.pl/gazele/o-rankingu.